Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Boś   
piątek, 21 lutego 2014 19:04

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski juniorek i juniorów odbędą się w dniach 28.02.- 2.03.2014 roku. Zespoły juniorskie z naszego regionu powalczą o półfinał MP w tej kategorii wiekowej w następujących grupach:

Juniorzy:

AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce ( gospodarz turnieju 1/4 MP) oraz STS Skarżysko Kamienna znalazły się w grupie z następującymi drużynami: MKS Andrychów, AKS Rzeszów II, ASPS Avia Świdnik , RCS Czarni Radom.
Grupa A: MKS Andrychów, AKS Rzeszów II, STS Skarżysko- Kamienna
Grupa B: AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce ,ASPS Avia Świdnik , RCS Czarni Radom

SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski o awans do 1/2 MP powalczy w Międzyrzecu Podlaskim oprócz gospodarza UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski drużyna z Ostrowca znalazła się w grupie z: AKSem Rzeszów I, UKSem Serbinów Biała Podlaska, MKSem MDK Warszawa, MUKSem Gim-Net Mońki.
Grupa A: SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski, AKS Rzeszów I, UKS Serbinów Biała Podlaska
Grupa B: UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski, MKS MDK Warszawa, MUKSem Gim-Net Mońki

Juniorki:
Zawodniczki MUKS Jedynki Ostrowiec Świętokrzyski powalczą o awans w Wieliczce z tamtejszym MKSem MOSem Wieliczka. Pozostałe drużyny znajdujące się w grupie z drużyną z Ostrowca Św. to: MKS SAN Jarosław, MKS Pogoń Proszowice, BKS Szóstka Biłgoraj, LTS Legionovia Legionowo.
Grupa A: MKS MOS Wieliczka, MKS SAN Jarosław, MKS Pogoń Proszowice 
Grupa B: MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski, BKS Szóstka Biłgoraj, LTS Legionovia Legionowo

Gospodarzem grupy ćwierćfinałowej MUKS Piątki Sandomierz jest natomiast SKF KS Developres Rzeszów. Oprócz drużyny z Rzeszowa w tej grupie znalazły się: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, AZS UMCS TPS Lublin, MUKS Sparta Warszawa, VC Vivtoria MOSiR Cieszyn. 
Grupa A: SKF KS Developres Rzeszów, MUKS Piątka Sandomierz, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Grupa B: AZS UMCS TPS Lublin, MUKS Sparta Warszawa, VC Vivtoria MOSiR Cieszyn 

Kilka słów o systemie rozgrywania ćwierćfinałów. Drużyny z grup ćwierćfinałowych zostały z klucza podzielone na grupy A i B. Zespoły, które po rozegraniu swoich meczy zostaną sklasyfikowane na 3 miejscach w tych grupach powalczą o 5 miejsce w turnieju ćwierćfinałowym. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 zagrają na krzyż. Do kolejnej fazy walki o Mistrzostwo Polski awansują zespoły, które wygrają mecze " na krzyż". Życzymy wszystkim drużynom z województwa Świętokrzyskiego powodzenia!!!

 

Zmieniony: piątek, 21 lutego 2014 19:06
 

Facebook

Rozgrywki ligowe

LogowaniePolska Siatkówka

Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Młodzieżowa Akademia Siatkówki

Kto jest on-line?

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Copyright © 2005 - 2014 Świętokrzyska Siatkówka On-Line. Designed by JoomlArt.com Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional